Yurtdışında gayrimenkul - elit, ticari ve konut gayrimenkul, dünyanın dört bir yanından emlak piyasası bireyler ve şirketler-profesyonellerden teklifler ve talepler.×
ImobilisCo - Yurtdışında gayrimenkul - elit, ticari ve konut gayrimenkul, dünyanın dört bir yanından emlak piyasası bireyler ve şirketler-profesyonellerden teklifler ve talepler.

arşiv yurt dışında satılmış & kiralanmış mülkler
Uluslararası emlak reklamları Satılmış Gayrimenkül  Rusya Sahiblerle ve Emlakçılarle
20
emlak teklifi

Gayrimenkül Satılmış Rusya Sahiblerle ve Emlakçılarle

sahiblerlegayrimenkul uzmanlarle
Bilgi gerekli

Yayınlanan 1 - 10
(toplam 20 Gayrimenkül Satılmış Rusya Sahiblerle ve Emlakçılarle)
[ 1 | 2 | sonraki » ]

Satılık Teklifler gayrimenkul Rusya
Satılık TekliflerDaire • Ikinci el pazarı
RusyaMoscow OblastMoscow • Leninsky Prospekt
Satılmış
fiyatı görmek
Leninsky ve Lomonosov caddelerinin kesiştiği noktada satılık 2 odalı daire, yenilenmiş, mutfak 9 m2, artırılmış ses yalıtımlı pencereler, meşe parke, kameralı interkom, çift giriş kapısı, bina avlusunun girişinde bariyer.
Universitet metro istasyonuna çok yakın, Leninsky Prospekt'te satılık daire
Oda sayısı
2
Yaşam alanı, m2
57
Oturma odası, m2
26
Yatak odası sayısı
1
Banyo
1
Kat sayısı
6
Mutfak Tam donanımlı
Balkon
1
Satılık Teklifler gayrimenkul Rusya
Satılık TekliflerMüstakil Ev • Ikinci el pazarı
RusyaVolgograd OblastFrolovo
Satılmış
fiyatı görmek
Frolovo'da bir tuğla ev satıyorum. 70 metrekare m.Volgograd bölgesi. Doğrudan satış. Merkeze yakın. Mal sahibi. Tüm rahatlıkla. İyi bir düzen-mobilya ile. Plastik pencereler, asma tavanlar. Bodrum-bodrum tuğlası. Tuğla garajı ve hamam. Üç araçlık garaj. Buharlı ısıtma, su temini - kuyu, gaz. Bahçe ve sebze bahçesi - 8 dönüm. Evin yakınında bakımlı alan. Evin yanında üstü kapalı bir yazlık çardak bulunmaktadır.
70 m2'lik konforlu bir tuğla ev satıyorum
Oda sayısı
2
Toplam alan, m2
70
Yaşam alanı, m2
36
Yatak odası sayısı
2
Banyo
1
Isıtma türü Elektrikle
Park alanı
3
Teras
1
Satılık Teklifler gayrimenkul Rusya
Satılık TekliflerMüstakil Ev • Yeni mülk
RusyaMoscow OblastMoscow
Satılmış
fiyatı görmek
Moskova'da gayrimenkule büyük yatırım! Parsel büyüklüğü 0,51 dönüm (2100 m2). 3 katlı ev ve garaj monolitlerden ve tuğla kaplamadan yapılmıştır. Ev, stil açısından güzel, çok rahat, seyahat edilmeyen sessiz bir sokakta yer alıyor. Bitirmeden ev. Bu yüzden evi dilediğiniz gibi bitirebilirsiniz. Şu anda evin ahşap çerçeveli pencereleri ve kaliteli çatısı var. Tüm iletişimleri özetledi, şöminenin altında da bir havuz yapıldı. 5 araç kapasiteli, 3 girişli, ısıtmalı ayrı geniş bir garaj ve garajın yanında minimum 4 araçlık park yerleri bulunmaktadır. Garajın üstünde, full eşyalı, taşınmaya hazır misafirhane bulunmaktadır. Yüksek hızda sınırsız internet mevcuttur, dijital televizyon bağlıdır. Bu alan gelişmiş bir altyapıya sahiptir, yakınında bir okul, bir anaokulu, gerekli mağazalar ve bir outlet bulunmaktadır. Şehirden uzaklık 6 mil (10 km). OBO fiyatı.
Moskova'da satılık Ev - şehir merkezine 10 km
Moskova'da satılık Ev - şehir merkezine 10 km
Moskova'da satılık Ev - şehir merkezine 10 km
Moskova'da satılık Ev - şehir merkezine 10 km
Moskova'da satılık Ev - şehir merkezine 10 km
Moskova'da satılık Ev - şehir merkezine 10 km
Oda sayısı
6
Toplam alan, m2
400
Yaşam alanı, m2
300
Yatak odası sayısı
4
Banyo
3
Isıtma türü Elektrikle
Park alanı
4
Satılık Teklifler gayrimenkul Rusya
Satılık TekliflerTarım arazisi • Yapım aşamasında
RusyaKrasnoyarsk KraiKrasnoyarsk
Satılmış
fiyatı görmek
Krasnoyarsk yakınlarındaki Startsevo köyünün yanında 43 hektarlık belirlenmiş çiftlik arazisi. Bu arazi daha yüksek bir zeminde (tepe) yer alır ve verimli topraklar içerir. Diğer çiftliklere, yazlık köylere ve ana yola (04K-044) bağlanan yollara yakındır. Tesis bünyesinde elektrik direğine bağlantı mevcuttur.
Krasnoyarsk yakınlarında 43 hektarlık çiftlik arazisi
Özelleştirilmiş arsa, m2
430000
Satılık Teklifler gayrimenkul Rusya
Satılık TekliflerTarım arazisi • Ikinci el pazarı
RusyaMari El RepublicYoshkar-Ola
Satılmış
fiyatı görmek
Mari El Cumhuriyeti'nin Kuzhenersky bölgesinde, Dubrovka köyü yakınlarında ekolojik olarak temiz bir bölgede bulunan bir arsa satıyorum. Asfalt yol ile ulaşılabilir. Site, organik meyveler ve mantarları toplayabileceğiniz karma bir ormandan uzakta değil. Araziler, bir çiftlik veya yazlık ev inşaatı veya avcılık veya eğlence amaçlı kullanım veya bir rekreasyon merkezi düzenlemek için mükemmeldir.
Ekolojik olarak temiz bir alanda güzel arsa
Özelleştirilmiş arsa, m2
100000
Satılık Teklifler gayrimenkul Rusya
Satılık TekliflerÇiftlik Arazisi • Ikinci el pazarı
RusyaNovgorod OblastNovgorod • Sovetskaya
Satılmış
fiyatı görmek
Toplam arazi alanı 8.200 hektardır, bunun 5.200 hektarı mülkiyettir, 3.000 hektarı mülkiyete devredilebilir. Kara kütlesi Rusya'nın Kuzey-Batısında, Rusya Federasyonu'nun Novgorod bölgesinde, en büyük iki şehir olan St. Petersburg ve Moskova arasında yer almaktadır. Araziler, St. Petersburg'a 120 km uzaklıkta, Chudovo şehrinin yakınında yer almakta ve ana Rus karayolu M-10'a bitişiktir. Araziler kompakt, tarlalar eşit, tarlaların konturları geniş, taş yok. Tarlalarda tek yıllık ve çok yıllık ekili otlar ekilir. Şirket, tarlaların işlenmesi ve yem hasadının yapılması için gerekli tüm ekipmanlara sahiptir. Chudovo'nun ana varlığı, 1.200 baş süt sığırı için tüm ekipman ve altyapıya sahip yeni bir yüksek teknolojili süt çiftliğidir. Çiftliğin hazır olma derecesi yüzde 90'dır. Çiftlik, her biri 400 baş olan üç ahır, bir doğumhane ve bir sağım ünitesinden oluşuyor. Ayrıca üç saman ambarı, iki tahıl ambarı, bireysel 3000 ton kapasiteli dört silo hendeği, gübre deposu, 5 km uzunluğunda asfalt yol bulunmaktadır. Çiftlik, gelecekteki sahibinin süt ve et üretiminde zamandan ve önemli miktarda tasarruf etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Çiftlik Hollanda'da tasarlanmış ve üretilmiştir; tüm bileşenler de Hollanda'dan getirilmektedir.
Rusya'nın Novgorod bölgesinde 1200 sığır başı için arazi ve mandıra çiftliği
Toplam alan, m2
82000000
İnşaat yılı
2018
Özelleştirilmiş arsa, m2
52000000
Satılık Teklifler gayrimenkul Rusya
Satılık TekliflerMüstakil Ev • Ikinci el pazarı
RusyaLeningrad OblastSaint Petersburg
Satılmış
fiyatı görmek
St. Petersburg'da Suzdal Gölleri bölgesinde bir tuğla ev satıyorum. Özerki metro istasyonu ve Udelnaya metro istasyonu şehir sınırları içerisindedir. Ev 475 m2, ikinci ve üçüncü katlarda teraslar - 180 m2. Gazlı ısıtma, elektrik, kanalizasyon ve merkezi su temini. Cephenin onarıma ihtiyacı var.